شرکت همیاران شمال شرق
24 مرداد 1401 - 09:00:26 139
در دیدار مدیران عامل شرکت همیاران و سازمان اتوبوسرانی مشهد مطرح شد؛ گسترش خدمات شرکت همیاران به سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد
مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در دیدار با مدیرعامل سازمان اتوبوس رانی شهرداری مشهد از توسعه روابط و تعاملات این مجموعه در جهت گسترش خدمات دهی به این بخش از حوزه مدیریت شهری خبر داد.
اخبار همیاران شمال شرق

شرح خبر

به گزارش روابط عمومی شرکت همیاران شمال شرق، احمد عبدالله زاده با اشاره به دیدارش با علی اصغر نیشابوری مدیرعامل سازمان اتوبوس رانی مشهد عنوان کرد: در این جلسه گفتگوهای خوبی در خصوص گسترش کمی و کیفی خدمات قابل ارائه توسط شرکت همیاران به سازمان اتوبوس رانی شهرداری مشهد مطرح شد.

مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق با اشاره به همکاری این شرکت در حوزه تامین نیرو مجموعه اتوبوس رانی به میزان حدود 800 نفر، ادامه داد: مذاکراتی در خصوص تمدید مجدد این قرارداد همکاری نیز درجلسه امروز صورت گرفت.

وی به برنامه ریزی ها و رویکرد جدید این شرکت در جهت گسترش خدمات قابل ارائه به نهادهای مختلف، بیان کرد: تلاش داریم با تقویت حضور شرکت در بخش بازرگانی، خدمات رسانی های ممکن در این حوزه را به سازمان اتوبوس رانی و دیگر سازمانها و مناطق شهرداری مشهد و تمامی شهرداریهای استان ارائه دهیم.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با تعاملات بیشتر در حوزه های فنی و تخصصی بین بخش های مختلف شرکت همیاران شمال شرق و اتوبوس رانی مشهد، توسعه روابط و خدمات رسانی های سازمان همیاری در حوزه های مرتبط با ظرفیتها و توانمندیهای این شرکت را به این سازمان و حتی دیگر سازمان ها و نهادهای فعال در حوزه مدیریت شهری، شاهدباشیم. گفتنی است در این دیدار الیاس مهماندار مدیر حراست شرکت همیاران و جمعی از مدیران سازمان اتوبوسرانی مشهد نیز حضور داشتند.