شرکت همیاران شمال شرق
09 شهریور 1401 - 10:54:24 367
بمناسبت هفته دولت و روز کارمند از کارکنان نمونه کارگزاری شرکت همیاران شمال شرق تقدیر شد
احمد عبدالله زاده مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق با حضور در شهرداری منطقه 10 مشهد از کارکنان نمونه کارگزاری این شرکت بدلیل تلاش و همت صادقانه و مضاعف تقدیر و تشکر نمود.
اخبار همیاران شمال شرق

شرح خبر

به گزارش روابط عمومی شرکت همیاران شمال شرق در این مراسم كه با حضور الیاس مهماندار مدیر حراست شرکت همیاران برگزار شد، احمد عبدالله زاده با گرامیداشت یاد و خاطره ی دولتمردان جمهوری اسلامی ایران شهیدان رجایی و باهنر ضمن تاکید بر ادامه دادن راه این شهیدان بزرگوار و تلاش صادقانه کارمندان و شاغلان دستگاه های دولتی و خدمت رسانی به جامعه از نقش کارمندان در موفقيت هاي هر دستگاه اجرایی در جهت توسعه میهن اسلامی  قدردانی كرد.

مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق با اشاره به لزوم خلوص و داشتن پشتکار برای مسئولین و کارمندان در امر خدمت رسانی به مردم گفت: کارمندان انقلابی و با انگیزه ای که در دولت جمهوری اسلامی جز عشق به خدا و خدمت به خلق الله انگیزه ی دیگری ندارند  و با کار و تلاش مضاعف و سرشار از انرژی به دنبال گره گشایی از کارهای مردم هستند،  قطعا مورد توجه و عنایت حضرت باریتعالی قرار خواهند گرفت. وی با تقدیر از ولایتمداری و ولایت پذیری  کارکنان شرکت همیاران گفت: خدمت در سایه سار ولایت و ولی امر شئوناتی دارد و ان هم اینکه در پرتو حضور در سایه ولایت امر،  برای عزت و سرافرازی میهن اسلامی باید تمام همت و تلاش خود را به کار گرفت.