شرکت همیاران شمال شرق
21 شهریور 1401 - 14:13:05 430
در جلسه مدیر عامل شرکت همیاران شمال شرق و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تاکید شد: لزوم تسریع در صدور پروانه بهره برداری شهرک حمل و نقل خواف با همکاری دستگاه‌های متولی
در دیدار احمد عبدالله زاده مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق با جعفر شهامت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بر لزوم همکاری و همیاری تمامی دستگاه‌های متولی درجهت تسریع در جهت صدور پروانه بهره برداری شهرک حمل و نقل خواف تاکید شد.
اخبار همیاران شمال شرق

شرح خبر

به گزارش روابط عمومی شرکت همیاران شمال شرق، احمد عبدالله زاده در دیدار با جعفر شهامت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان که با همراهی الیاس مهماندار مدیر حراست شرکت همیاران برگزار شد ضمن تبریک انتصاب ایشان و قدردانی و تشکر از همکاری‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده ای استان گفت: در این جلسه در خصوص موضوعات و مسائل مربوط به پروژه شهرک حمل و نقل خواف مذاکرات و گفتگوهای خوبی صورت گرفت.
وی به تاکیدات صورت گرفته در این جلسه در خصوص همکاری دستگاه های متولی در جهت تسریع در صدور پروانه بهره برداری پروژه شهرک حمل و نقل خواف، افزود: امیدواریم با تلاش و حمایتهای نهادهای مربوطه در جهت سرعت بخشیدن به رفع موانع در جهت افتتاح این پروژه گام برداریم.
مدیرعامل شرکت همیاران با اشاره به پیگیریهای مستمر در حال انجام برای رفع موانع و محدودیتهای موجود، خاطر نشان کرد: قطعاً همکاری متولیان امر و همچنین تلاش و همراهی شرکتهای حمل و نقلی مشارکت کننده در تسریع فرآیند تکمیل این پروژه و فعال شدن شهرک حمل و نقل خواف به عنوان قطبی در عرصه حمل و نقل جاده ای کشور و استان تاثیرگذار خواهد بود. در پایان این دیدار نیز شهامت مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان در جهت افزایش تعاملات و همکاری‌ها برای توسعه و پیشرفت شهرک حمل و نقل خواف تاکید کرد.