شرکت همیاران شمال شرق
08 آذر 1401 - 12:51:32 533
در نشستی مشترک انجام شد؛ بررسی روند همکاری های مشترک شرکت همیاران شمال شرق و سازمان اتوبوس رانی مشهد
در نشست مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق با معاونین خصوصی سازی، مالی و رئیس اداره امور اداری و پشتیبانی سازمان اتوبوسرانی مشهد در خصوص روند و نحوه بهبود همکاری های دوجانبه بحث و تبادل و نظر شد.
اخبار همیاران شمال شرق

شرح خبر

به گزارش روابط عمومی شرکت همیاران شمال شرق، احمد عبدالله زاده مدیرعامل و فتاحی معاون مالی و اداری شرکت همیاران با دکتر شهسوار معاون خصوصی سازی، غلامی معاون مالی و مروجی رئیس اداره امور اداری و پشتیبانی سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد دیدار کردند.
در این جلسه ضمن اشاره به همکاری های مختلف شرکت همیاران در حوزه تامین نیرو با سازمان اتوبوس رانی به عنوان بخشی از مدیریت شهری مشهد مقدس در خصوص سازوکارهای بهبود، رفع موانع و پشتیبانی هرچه بیشتر از برنامه ها و فعالیتهای مشترک بحث و تبادل نظر شد.
احمد عبدالله زاده ضمن ارائه مختصری از فعالیت های شرکت، به توانایی و ظرفیت های موجود در این مجموعه اشاره کرد و گفت : شرکت همیاران شمال شرق با تمام توان و پتانسیل خود آمادگی خدمت رسانی در بالاترین سطح کیفیت در امورات مختلف را دارد و امید است بتوان در این زمینه ها این مجموعه از مدیریت شهری را یاری نمود. در ادامه جلسه مدیران سازمان اتوبوسرانی مشهد ضمن ابراز خرسندی از همکاری با شرکت همیاران، ابراز داشتند: با توجه به سبقه خوب شرکت همیاران در فعالیت های مختلف با اطمینان می توان گفت که از همکاری بین این سازمان با شرکت همیاران می توان به نحو احسنت بهره برد و در ارائه خدمات به همشهریان عزیز تواناتر از قبل انجام وظیفه کرد.