شرکت همیاران شمال شرق
23 اردیبهشت 1400 - 20:01:42 261
بازدید مدیر عامل همیاران شمال شرق از پایانه های اتوبوس رانی مشهد و حومه در موضوع ارائه خدمات شستشو و نظافت اتوبوس های بخش سازمانی و خصوصی
مدیر عامل همیاران شمال شرق از کلیه بخش های کارواش اتوماتیک اتوبوسرانی بازدید و از نزدیک در جریان امور قرار گرفت.
اخبار همیاران شمال شرق

شرح خبر

به گزارش روابط عمومی همیاران شمال شرق: علی سپهر مدیرعامل همیاران شمال شرق با هدف بازدید از فعالیت های بخش باس واش سازمان اتوبوسرانی و ارائه راهکارهای تقویت و هم‌افزایی در بحث حمل و نقل عمومی درونشهری به بازدید از این واحد پرداخت.


مدیرعامل همیاران در بازدید از فعالیت های بخش شستشو و نظافت اتوبوس های سازمان اتوبوس رانی (باس واش) اقدامات صورت گرفته جهت نظافت و ضدعفونی اتوبوس ها در روزهای سخت کرونا وهمچنین در دوران پیک بارندگی و شرایط آب و هوایی که نیازمند نظافت بیشترو دقیق تر هست را تصدیق کرد. و تاکید داشت: با جدیت و تلاش این بخش و با هدف بهبود خدمات ارائه شده توسط سازمان اتوبوس رانی امیدواریم شاهد سلامتی بیشتر شهروندان و توسعه بخش حمل و نقل باشیم.


سپهر اظهار داشت: سیاست این شرکت کمک به توسعه حمل و نقل عمومی بعنوان رکن اصلی در توسعه ی پایدار شهری می باشد و با وجود مشکلات مالی که گریبانگیر شهرداری ها و بخصوص کلانشهر ها است، با تلاش همکاران فنی توانسته ایم در بحث خدمات ارائه شده در موضوع ناوگان شهری نیز جزو موفق ترین های سازمان شهرداری ها باشیم.


گفتنی است پس از گفتگو مدیر عامل همیاران با سرپرست پروژه باس واش  از کلیه بخش های کارواش اتوماتیک اتوبوسرانی بازدید و از نزدیک در جریان امور قرار گرفت.
 

دانستنی های روز
کتاب های الکترونیکی
آئین نامه ها و دستورالعمل ها
نمایشگاه ها و رویدادها