شرکت همیاران شمال شرق
11 آبان 1400 - 13:50:06 470
جلسه تکریم و معارفه معاون مالی و اداری شرکت همیاران شمال شرق
برگزاری آیین تکریم مهدی جلائیان مهری معاون اسبق مالی و اداری و معارفه مهدی فتاحی بعنوان معاون مالی و اداری شرکت همیاران شرق روز دوشنبه 10/08/1400 با حضور مدیران سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی و شرکت همیاران شمال شرق برگزار گردید.
اخبار همیاران شمال شرق

شرح خبر

در جلسه تودیع و معارفه معاون مالی و اداری شرکت همیاران شمال شرق ابتدا احمد عبداله زاده مدیر عامل شرکت همیاران شمال شرق ضمن قدردانی از زحمات بی دریغ مهدی جلائیان مهری در سمت معاون مالی و اداری شرکت و تشکر از بکارگیری توان علمی و تعهد عملی ایشان ، به مهدی فتاحی بعنوان معاون جدید مالی و اداری شرکت همیاران شمال شرق خیر مقدم گفت و برای ایشان موفقیت در تحقق اهداف و سیاست های شرکت و سربلندی در جامعه هدف را آرزو نمود.

غلامرضا محمدی معاون مالی و اداری سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان رضوی نیز در این جلسه ، شرکت همیاران شمال شرق را پیشانی سازمان همیاری  در ارتباط با شهرداری های استان خرسان رضوی خواند . ایشان ضمن  تقدیر و تشکر از آقای جلائیان ، با معرفی آقای فتاحی به عنوان فردی توانمند و اخلاق مدار ، اعلام نمود امید است با این جابجایی ها شاهد بهبود و ارتقاء امور در زیرمجموعه های سازمان همیاری باشیم .  

سپس مهدی جلائیان با ارائه توضیحاتی در خصوص مسائل مالی ، پروژه ها، قراردادها و اوضاع اقتصادی شرکت، اقدامات قابل اجرا، ساختار فعلی و برنامه های پیش رو، دست آوردها و پیشرفت های شرکت در دوره شش ماهه معاونت خود را تشریح و برای آقای فتاحی در این سمت آرزوی موفقیت نمود.

مهدی فتاحی نیز که معاونت مالی و اداری شرکت همیار سازه توس و مدیریت مالی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی را در کارنامه کاری خود دارد، طی سخنانی با اشاره به این نکته که حوزه مالی، حوزه خطیر، با اهمیت و سنگینی است و غفلت درآن باعث ایجاد مشکلات غیر قابل جبرانی میگردد، تاکید کرد حسن سابقه  و نحوه عملکرد و تعامل ما همان ثروتی است که از ما به یادگار خواهد ماند.

در ادامه سید مجتبی عبدرحیمی مدیر حراست شرکت همیاران شمال شرق ضمن تشکر از زحمات ، خدمات و فعالیت های آقای جلائیان در طول شش ماه گذشته اعلام نمود که با تخصص، پشتکار و مسئولیت پذیری ایشان نسبت به مجموعه شاهد تحولات خوبی در این دوره بوده ایم که امیدواریم با بهره گیری از تجارب، تخصص و تعهد آقای فتاحی، ارتقاء حوزه مالی و پیشرفت شرکت را در آینده نزدیک نظاره گر باشیم .

در پایان پس از اهدای لوح تقدیر به جناب آقای جلائیان و ابلاغ مسئولیت به آقای فتاحی، مسئولین حاضر در جلسه از تمامی بخش های شرکت همیاران شمال شرق بازدید نمودند .

دانستنی های روز
کتاب های الکترونیکی
آئین نامه ها و دستورالعمل ها
نمایشگاه ها و رویدادها