شرکت همیاران شمال شرق
10 فروردین 1401 - 13:02:42 519
در دیدار مدیر عامل شرکت همیاران شمال شرق با فرماندار خواف تاکید شد:
تلاش همه جانبه برای رونق و صدور پروانه بهره برداری شهرک حمل و نقل خواف در جهت اشتغال زایی برای جوانان منطقه
اخبار همیاران شمال شرق

شرح خبر

به گزارش روابط عمومی شرکت همیاران شمال شرق سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، احمد عبدالله زاده در سفرش به شهرستان خواف با مهدی عباس پور فرماندار این شهر دیدار و گفتگو کرد.
وی در این دیدار با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط شرکت همیاران در جهت راه اندازی شهرک حمل و نقل خواف، افزود: با تلاش ها و پیگیری های انجام شده و هماهنگی مدیریت امور ارضی استان، زمینی برای احداث این شهرک به این شرکت واگذار و با معرفی شرکتهای حمل و نقلی متقاضی از سوی فرمانداری عملیات ساخت شهرک با مشارکت و سرمایه گذاری آنها آغاز شد.
مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق هدف از این پروژه را تجمیع شرکتهای حمل و نقلی و ساماندهی آنها، توسعه و ایجاد اشتغال برای جوانان بومی منطقه عنوان کرد و ادامه داد: امیدواریم با تلاش شرکتها و حمایتهای فرمانداری بتوانیم شرایط مورد نظر را محقق کنیم تا شاهد بهره برداری این شهرک باشیم.
فرماندار خواف نیز در این جلسه با تاکید بر حمایت فرمانداری از هر اقدام اقتصادی میسر در شهرستان،افزود: اقدامات خوبی با هدایت شرکت همیاران در جهت ایجاد شهرک حمل و نقل در منطقه صورت گرفته است که بخش خصوصی نیز به عنوان بازوان اين شرکت با سرمایه گذاری و مشارکت در این پروژه نقش موثری را ایفا کرده است.
مهدی عباس پور ادامه داد: می خواهیم این شهرک رونق پیدا کند چرا که رونق این پروژه موجب ایجاد اشتغال برای جوانان منطقه میشود و این امر خیلی از معضلات را در شهرستان ما حل خواهد کرد.
وی آمادگی فرمانداری در جهت پیشبرد این پروژه و دیگر طرح های اقتصادی در شهرستان را اعلام نمود و افزود: شرکت همیاران می تواند با ورود به  این حوزه ها و استفاده از این ظرفیت های مطلوب برای در آمدزایی و حمایت از شهرداریها استفاده کند.