شرکت همیاران شمال شرق
11 فروردین 1401 - 20:37:43 528
پیام تبریک مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران
به گزارش روابط عمومی شرکت همیاران شمال شرق، احمد عبدالله زاده در پیامی فرارسیدن روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت. در متن این پیام امده است:
اخبار همیاران شمال شرق

شرح خبر

بسم الله الرحمن الرحیم.
“روز جمهوری اسلامی جز مهم‌ترین و پربرکت‌ترین و تعیین کننده‌ترین روزهای تاریخ ماست.”‫(رهبر معظم انقلاب)‬‬‬
دوازدهمین روز از بهار هر سال یادآور اعلام نتایج حماسه پرشکوه همه پرسی ملت بزرگ ایران برای تاسیس نظام حکومتی با عنوان “جمهوری اسلامی” است که به هیچ یک از ابرقدرت ها وابستگی نداشته باشد.
یوم الله دوازدهم فروردین ماه تجلی یکی از ماندگارترین صفحات زرین انقلاب اسلامی است که نور امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان بر افروخت و برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهد ماند.
اکنون نهال جمهوری اسلامی ایران که مردم به رهبری حضرت امام خمینی(ره) در این سرزمین کاشتند به درختی تنومند و قدرتمند تبدیل شده است و به خواست خداوند، با ریشه های عمیق خود در برابر تندبادها و توطئه های دشمنان به خوبی ایستادگی می کند‌.
امروز رسالت همه ی ما برای حفظ این هدیه و امانت بزرگ، سنگین و محوری است و باید با تکیه بر جوانان خلاق، بهره گیری از توانمندی داخلی و تلاش مستمر گامی موثر در جهت تولید برداریم.
بی شک رهبر معظم انقلاب با بینش شگرف خود به درستی اهمیت اقتصاد و تولید داخل  را به عنوان راهبردی روشن و کارگشا در این دوره حساس کشور مبنا قرار داده و در این راستا شرکت های دانش بنیان را نقش آفرین اشتغال آفرینی دانستند و روشن ترین شیوه گرامیداشت سالروز تشکیل نظام جمهوری اسلامی، قدم نهادن در مسیر ترسیم شده می باشد.
اینجانب با گرامیداشت فرارسیدن این روز بزرگ درسال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین برای آحاد ملت ایران اسلامی و به خصوص همکاران شرکت همیاران شمال شرق سعادت و بهروزی را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم و امیدوارم سال پیش رو، سالی توام با تعالی و پیشرفت، همدلی و تلاش برای ساختن سرزمین پر مهرمان ایران اسلامی با توکل به الطاف الهی و در پرتو رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب و زحمات دولت مردمی باشد.

احمد عبدالله زاده

مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق