شرکت همیاران شمال شرق
13 فروردین 1401 - 23:49:55 729
پيام تبريك مديرعامل شرکت همیاران شمال شرق به مناسبت فرا رسيدن ماه مبارك رمضان
به گزارش روابط عمومی شرکت همیاران شمال شرق همزمان با آغاز ماه مبارك رمضان، احمد عبدالله زاده در پيامی حلول اين ماه پر بركت را تبريك گفت. متن پیام به شرح زیر است:
اخبار همیاران شمال شرق

شرح خبر

بسم الله الرحمن الرحیم
«باز هم در سايه الطاف الهی و در چرخش دور گردون، توفيقی حاصل شد تا در اواسط اولین ماه از بهار طبيعت، به استقبال بهار ايمان و تقوا برويم.
بدون ترديد ماه مبارك رمضان با زدودن غبار معصيت از جان ها، مراقبت بيشتر از نفس و به جا آوردن فرايض و واجبات دين مبين اسلام، حركت در مسير الهی، جانی تازه می گيرد.
شما همکاران متدین و متعهد شرکت همیاران شمال شرق هر ساله با سعه ‌صدر خود نشان داده‌ايد که تعهد خدمت به ملت، بخشی از فرایض دینی است که در کنار مناسبت شرعی ماه مبارک رمضان، ارج و قرب بیشتری نزد پروردگار متعال پیدا می‌کند.
اميد است در سالجاری همچون سال های گذشته با حلول ماه مبارك رمضان سفره های افطار خود را با باطنی آسوده از ايمان و تعهد به کار، بگسترانيد و در پرتو توجهات ائمه اطهار(ع) از فیوضات اين ماه بهره مند شوید.
اینجانب بر خود لازم میدانم حلول ماه پرفيض صيام ، ماه پاکی و روشنی و نیایش‌های عارفانه و بندگی خالصانه ، رمضان المبارک را به شما همکاران خدوم شرکت تبریک و تهنیت عرض نمایم و از درگاه احدیت برای همه شما قبولی طاعات و فرصت جستن بندگی خاضعانه را خواستارم.»

و السلام علی عباد الله الصالحین

التماس دعا
احمد عبدالله زاده

مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق