شرکت همیاران شمال شرق
08 اردیبهشت 1401 - 11:04:10 438
مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق در دیدار با معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد؛ به عنوان بازوی مدیریت شهری در کنار شهرداری و سازمان های وابسته هستیم.
مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق سازمان همیاری شهرداریهای استان طی حضور در شهرداری با معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد دیدار و گفتگو کرد.
اخبار همیاران شمال شرق

شرح خبر

به گزارش روابط عمومی شرکت همیاران شمال شرق در این دیدار احمد عبدالله زاده ضمن ارائه گزارش مختصری از فعالیت های شرکت، به توانایی و ظرفیت های موجود در این مجموعه اشاره کرد و گفت : شرکت همیاران شمال شرق به عنوان یک همیار قدیمی در کنار شهرداری ها با تمام توان و پتانسیل خود آمادگی خدمت رسانی در بالاترین سطح کیفیت در امورات مختلف را دارد و امید است بتوان در این زمینه ها مجموعه مدیریت شهری را یاری نمود. وی افزود: شرکت همیاران هر چقدر قوی باشد شهرداری‌ها قوی هستند، ما همه از یک خانواده‌ هستیم و باید برای پیشرفت یکدیگر تلاش کنیم. در ادامه جلسه مهندس محمدرضا مومنی فرمود: با توجه به سبقه خوب شرکت همیاران در فعالیت‌های خدماتی، بازرگانی و تامین نیرو و همچنین نظرات مثبت شهرداران نسبت به این مجموعه با اطمینان می توان گفت که از همکاری بین مجموعه شهرداری و شرکت همیاران می توان به نحو احسنت بهره برد و در ارائه خدمات به شهرداری های مناطق و استان و  همشهریان عزیز تواناتر از قبل انجام وظیفه کرد. 

گفتنی است در این دیدار مهدی فتاحی معاون مالی و اداری شرکت همیاران نیز حضور داشت.