شرکت همیاران شمال شرق
23 خرداد 1401 - 08:54:55 355
بمناسبت دهه کرامت و میلاد حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) انجام شد ؛ دیدار با خانواده شهدای دفاع مقدس و حرم مطهر رضوی
احمد عبدالله زاده مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق با حضور حمیدرضا آذری مدیر حراست و سید اسماعیل فاطمی معاون بازرگانی و مسئول پایگاه بسیج سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی با چهار تن از خانواده شهدای دفاع مقدس و همچنین خانواده شهید حجت الاسلام و المسلمین اصلانی از شهدای رمضان حرم مطهر رضوی دیدار کردند.
اخبار همیاران شمال شرق

شرح خبر

به گزارش روابط عمومی شرکت همیاران شمال شرق در این دیدارها احمد عبدالله زاده با اشاره به اینکه سرکشی به خانواده شهدا یک وظیفه است، گفت: تکریم خانواده معظم شهدا از آموزه های دینی ماست و حفظ آرمان های شهدای والامقام و ارزش و جایگاه خانواده‌های آنان، همواره موجب دلگرمی مسئولان در انجام وظایف محوله و خدمات‌رسانی می‌شود. مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق عنوان کرد: اگر تولید و امنیت پایدار در کشور وجود دارد، از برکت جان فشانی همین شهدا است. وی وجود خانواده شهدا را باعث برکت و دیدار با آنان را مایه نشاط مسئولان دانست و افزود: صبوری این عزیزان به ما توان می‌دهد تا در راه خدمت به نظام مقدس اسلامی و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، تلاشی مضاعف داشته باشیم.

در ادامه این دیدارها حمیدرضا آذری با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، افزود: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثارگران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند. مدیر حراست سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی اظهار داشت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت و اقتدار این مرز و بوم هستند و مدال افتخار آنها بر تاریخ ایران اسلامی تا همیشه خواهد درخشید.

سید اسماعیل فاطمی نیز ایثار و از خود گذشتگی شهدا را از مهمترین عوامل حفظ انقلاب دانست و عنوان کرد: صبر و استقامت خانواده شهدا در مقابل این فقدان بسیار ارزشمند است و ما مردم ایران اسلامی باید قدردان خون شهدا و فداکاری ایثارگران باشیم.  معاون بازرگانی و مسئول پایگاه بسیج سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی افزود: امید است بتوانیم وظایف خود را در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم.
در پایان این دیدارها با اهدای لوح سپاس و هدایا از خانواده های معظم شهیدان حصارنوعی، رحیم زیادیان، پاک رضوان، سلیمی چنار از شهدای دوران دفاع مقدس و شهید حجت الاسلام والمسلمین اصلانی از شهدای رمضان حرم مطهر رضوی تجلیل و قدردانی گردید.