شرکت همیاران شمال شرق
26 خرداد 1401 - 12:39:56 339
در بازید مشاور امور ایثارگران استاندار خراسان رضوی از شرکت همیاران شمال شرق مطرح شد؛ ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است.
در دیدار امیرالله شمقدری مشاور استاندار در امور ایثارگران با احمد عبدالله زاده مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق در خصوص بسترسازی در راستای ارائه خدمات بیشتر به ایثارگران بحث و تبادل نظر گردید.
اخبار همیاران شمال شرق

شرح خبر

به گزارش روابط عمومی شرکت همیاران شمال امیرالله شمقدری در این دیدار از اقدامات شرکت همیاران درخصوص پاسداشت فرهنگ گرانبهای ایثار و شهادت و تجلیل از خانواده ایثارگران و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی قدردانی نمود و افزود: تلاش برای پاس داشت ارزش های فرهنگ ایثارگری می بایست به فرهنگ تبدیل شود. مشاور امور ایثارگران استاندار عنوان کرد؛ همه ما مدیون رشادت ها و ایثارگری های ایثارگران  هستیم و بر همه ما واجب است تا با کار جهادی قدردان این رشادت ها باشیم .
 سپس احمد عبدالله زاده، مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق ضمن تشکر از حضور مشاور استاندار،گفت: همه ما ، مدیون رشادت‌ها و جانفشانی‌ شهدا و ایثارگران هستیم و باید برای کسانی که در راه دفاع و صیانت از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی، از جان خود گذشتند و ایثارگری کردند، خدمات شایسته‌ای ارائه دهیم و به مسائل و مشکلات این عزیزان بیش از پیش رسیدگی کنیم.