شرکت همیاران شمال شرق
23 تیر 1401 - 12:56:11 345
در دیدار مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق با شهردار قوچان مطرح شد: گسترش فعالیت های مشترک بین شرکت همیاران و شهرداری قوچان
مدیر عامل و جمعی از مدیران شرکت همیاران شمال شرق در دیدار با شهردار و جمعی از مدیران شهرداری قوچان پیرامون استفاده از راهکارها و توانمندیهای شرکت همیاران در جهت ارتقاء مدیریت شهری شهرستان قوچان گفتگو کردند.
اخبار همیاران شمال شرق

شرح خبر

به گزارش روابط عمومی شرکت همیاران شمال شرق، احمد عبدالله زاده در نشستی مشترک با ابوالفضل فاضلی حق پناه شهردار قوچان دیدار و در خصوص همکاری این شرکت در حوزه های بازرگانی، حمل و نقل، توسعه اقتصادی، خدمات شهری، فضای سبز و خدمات تامین نیروی انسانی با این شهرداری گفتگو کرد. مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق ضمن تاکید بر همکاری هرچه بیشتر با شهرداری قوچان افزود: شرکت همیاران آمادگی خود را در راستای تحقق بخشیدن اهداف شهرداری قوچان و ارائه خدمات بهتر به مردم فهیم اين شهر اعلام می‌دارد.  احمد عبدالله زاده در این جلسه ضمن تشریح توانمندیها، خدمات قابل ارائه و ظرفیتهای شرکت همیاران از برنامه ریزی برای استفاده از توان حوزه بازرگانی در جهت تقويت و توسعه اقتصادی جهت اجرای پروژه های مشترک با تکیه بر هم افزایی ظرفیتهای شرکت همیاران و شهرداری قوچان خبرداد.
ابوالفضل فاضلی حق پناه ، شهردار قوچان نیز ضمن رضایت و ابراز خرسندی از نوع و کیفیت خدماتی که در زمینه تامین نیرو شرکت همیاران به شهرداری قوچان ارایه میدهد، عنوان کرد: خدمات شرکت همیاران شمال شرق بسیار گسترده است و ما امیدواریم با توجه به گوناگونی خدمات و فعالیتهای این شرکت بتوانیم در سایر حوزه های ممکن از جمله خدمات شهری، فضای سبز و گردشگری نیز همکاری و مساعدت لازم را با یکدیگر داشته باشیم. گفتنی است در این دیدار فتاحی معاون مالی و اداری، مهماندار مدیر حراست، کافی مسئول امور قراردادها و عرفانی کارشناس امور بازرگانی شرکت همیاران شمال شرق نیز حضور داشتند.