شرکت همیاران شمال شرق

اطلاعیه ها و مناسبت ها

اخبار داخلی شرکت

19 بهمن 1401 - 13:57:19 [ تعداد بازدید : 111020 ]
اخبار همیاران شمال شرق
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی و مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق از اقدامات صورت گرفته در پروژه شهرک حمل و نقل خواف بازدید کردند.

در بازدید محمدرضا تازیکی و احمد عبدالله زاده از پروژه بزرگ شهرک حمل و نقل خواف بر لزوم پیگیری حل مشکلات پیش روی روند صدور پروانه بهره برداری این شهرک تاکید شد.

22 فروردین 1401 - 14:51:30 [ تعداد بازدید : 725 ]
اخبار همیاران شمال شرق
پیام تبریک مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق به‌مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی

احمد عبدالله زاده، مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق طی پیامی روز هنر انقلاب اسلامی و روز بسیج هنرمندان را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

20 فروردین 1401 - 09:59:23 [ تعداد بازدید : 596 ]
اخبار همیاران شمال شرق
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی بهمراه مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق با رییس دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کردند.

محمدرضا تازیکی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی و احمد عبدالله زاده مدیرعامل شرکت همیاران بر لزوم تلاش برای رفع مشکلات پروژه ها و طرح های کلان اشتغال آفرین این سازمان و شرکت در شهرهای مرزی و محروم با دکتر اسماعیلی رییس دفتر رییس جمهور در یک نشست صمیمی و در جوار بارگاه منور رضوی دیدار و گفتگو کردند.

14 فروردین 1401 - 14:11:50 [ تعداد بازدید : 721 ]

اخبار سازمان همیاری

اخبار همیاران شمال شرق
گسترش تعاملات شهرداری و سازمان همیاری در جهت توسعه شهری باجگیران

شهردار باجگیران در دیداری با مدیرعامل و معاونان سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در خصوص ایجاد زمینه های همکاری و توسعه تعاملات دوجانبه و بهره گیری مطلوب از توان سازمان در جهت کمک به مدیریت شهری و توانمندسازی این شه...

‏1401 شهریور 06‎
اخبار همیاران شمال شرق
توسعه همکاری های دوجانبه در جهت کمک به مدیریت شهری در منطقه 10 شهرداری مشهد

در دیدار مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با شهردار منطقه 10 مشهد بر توسعه تعاملات و همکاری های دوجانبه در جهت کمک مدیریت شهری در این منطقه تاکید شد....

‏1401 شهریور 06‎
اخبار همیاران شمال شرق
سازوکارهای هماهنگی سازمانها و دستگاه های متولی در جهت کمک به توسعه اقتصادی در مرز

یازدهمین جلسه کمیته هماهنگی مرز زمینی دوغارون با حضور مشاور اقتصادی نماینده ویژه رییس جمهور در امور افغانستان، مدیرعامل سازمان همیاری، فرماندار، شهردار و نمایندگان سازمان‌های مستقر در مرز دوغارون شهرستان تایباد برگزار شد...

‏1401 شهریور 06‎
سخن مدیرعامل

مدیر عامل

احمد   عبدالله زاده

با من در اتباط باشید

a.abdollahzadeh@hamyaranshomalshargh.org

واحد های زیرمجموعه