شرکت همیاران شمال شرق

اطلاعیه ها و مناسبت ها

اخبار داخلی شرکت

20 مرداد 1401 - 17:07:12 [ تعداد بازدید : 88808 ]
اخبار همیاران شمال شرق
مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق در دیدار با شهردار منطقه ثامن شهرداری مشهد : آماده تعامل و همکاری با این حوزه از مدیریت شهری هستیم.

احمد عبدالله زاده مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق با سید فرهاد حجازی شهردار منطقه ثامن شهرداری مشهد دیدار و در خصوص همکاری های مشترک در حوزه بازرگانی ،اقتصادی ، تامین نیرو و کارگزاری وصول مطالبات گفتگو کردند.

29 اردیبهشت 1401 - 12:40:55 [ تعداد بازدید : 234 ]
اخبار همیاران شمال شرق
مدیر عامل شرکت همیاران شمال شرق در دیدار با مدیر منابع مالی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد در خصوص گسترش کمی و کیفی خدمات فی ما بین بحث و گفتگو کردند.

احمد عبدالله زاده در نشستی مشترک با سید محمد عنبری در خصوص همکاری شرکت همیاران در حوزه بازرگانی، حمل و نقل، توسعه اقتصادی و خدمات تامین نیروی انسانی با مدیر منابع مالی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد گفتگو کرد.

27 اردیبهشت 1401 - 14:25:51 [ تعداد بازدید : 255 ]
اخبار همیاران شمال شرق
مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق در دیدار با شهردار منطقه یک شهرداری مشهد: شرکت همیاران یک همیار و یک بال توانمند برای شهرداری ها بوده و با تمام قدرت در کنار شهرداری ها آماده خدمات رسانی همه جانبه‌ است.

احمد عبدالله زاده مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق با کوروش باوندی شهردار منطقه یک شهرداری مشهد دیدار و بر گسترش همکاریها و تعاملات دو جانبه تأکید کرد.

25 اردیبهشت 1401 - 12:38:34 [ تعداد بازدید : 284 ]

اخبار سازمان همیاری

اخبار همیاران شمال شرق
مجامع شرکت همیارسازه توس و موسسه صنعتی گوشت مشهد برگزار شد

مجامع عادی سالانه شرکت همیارسازه توس و موسسه صنعتی گوشت مشهد با موضوع بررسی عملکرد مالی و گزارشات حسابرسی و بازرس قانونی این دو مجموعه وابسته به سازمان همیاری خراسان رضوی برگزار شد....

‏1401 مرداد 20‎
اخبار همیاران شمال شرق
هیات امنای موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری برگزارشد

در جلسه هیات امنای موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، عملکرد، برنامه ها و پروژه های پیش روی واحد گردشگری سازمان بررسی شد....

‏1401 مرداد 19‎
اخبار همیاران شمال شرق
استفاده از کمک های سازمان همیاری درجهت اجرای برنامه های شهرداری باخرز

در دیدار مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با شهردار باخرز بر بهره گیری از کمک های سازمان در جهت رفع نیازها و اجرای برنامه ها و طرح های مدیریت شهری این شهر تاکید شد....

‏1401 مرداد 19‎
سخن مدیرعامل

مدیر عامل

احمد   عبدالله زاده

با من در اتباط باشید

a.abdollahzadeh@hamyaranshomalshargh.org

واحد های زیرمجموعه
دانستنی های روز
کتاب های الکترونیکی
آئین نامه ها و دستورالعمل ها
نمایشگاه ها و رویدادها