شرکت همیاران شمال شرق

اطلاعیه ها و مناسبت ها

اخبار داخلی شرکت

17 آذر 1401 - 16:32:42 [ تعداد بازدید : 105041 ]
اخبار همیاران شمال شرق
دیدار مديرعامل شركت همیاران شمال شرق با شهردار منطقه ۱۰ شهرداری مشهد

در ديدار احمد عبدالله زاده مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق با سعید اکبریان شهردار منطقه ۱۰ شهرداری مشهد بر گسترش همکاریها و تعاملات دو جانبه تأکید گردید.

29 اردیبهشت 1401 - 21:10:56 [ تعداد بازدید : 430 ]
اخبار همیاران شمال شرق
مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق در دیدار با شهردار منطقه ثامن شهرداری مشهد : آماده تعامل و همکاری با این حوزه از مدیریت شهری هستیم.

احمد عبدالله زاده مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق با سید فرهاد حجازی شهردار منطقه ثامن شهرداری مشهد دیدار و در خصوص همکاری های مشترک در حوزه بازرگانی ،اقتصادی ، تامین نیرو و کارگزاری وصول مطالبات گفتگو کردند.

29 اردیبهشت 1401 - 12:40:55 [ تعداد بازدید : 372 ]
اخبار همیاران شمال شرق
مدیر عامل شرکت همیاران شمال شرق در دیدار با مدیر منابع مالی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد در خصوص گسترش کمی و کیفی خدمات فی ما بین بحث و گفتگو کردند.

احمد عبدالله زاده در نشستی مشترک با سید محمد عنبری در خصوص همکاری شرکت همیاران در حوزه بازرگانی، حمل و نقل، توسعه اقتصادی و خدمات تامین نیروی انسانی با مدیر منابع مالی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد گفتگو کرد.

27 اردیبهشت 1401 - 14:25:51 [ تعداد بازدید : 390 ]

اخبار سازمان همیاری

اخبار همیاران شمال شرق
گسترش تعاملات شهرداری و سازمان همیاری در جهت توسعه شهری باجگیران

شهردار باجگیران در دیداری با مدیرعامل و معاونان سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در خصوص ایجاد زمینه های همکاری و توسعه تعاملات دوجانبه و بهره گیری مطلوب از توان سازمان در جهت کمک به مدیریت شهری و توانمندسازی این شه...

‏1401 شهریور 06‎
اخبار همیاران شمال شرق
توسعه همکاری های دوجانبه در جهت کمک به مدیریت شهری در منطقه 10 شهرداری مشهد

در دیدار مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با شهردار منطقه 10 مشهد بر توسعه تعاملات و همکاری های دوجانبه در جهت کمک مدیریت شهری در این منطقه تاکید شد....

‏1401 شهریور 06‎
اخبار همیاران شمال شرق
سازوکارهای هماهنگی سازمانها و دستگاه های متولی در جهت کمک به توسعه اقتصادی در مرز

یازدهمین جلسه کمیته هماهنگی مرز زمینی دوغارون با حضور مشاور اقتصادی نماینده ویژه رییس جمهور در امور افغانستان، مدیرعامل سازمان همیاری، فرماندار، شهردار و نمایندگان سازمان‌های مستقر در مرز دوغارون شهرستان تایباد برگزار شد...

‏1401 شهریور 06‎
سخن مدیرعامل

مدیر عامل

احمد   عبدالله زاده

با من در اتباط باشید

a.abdollahzadeh@hamyaranshomalshargh.org

واحد های زیرمجموعه