همیاران شمال شرق
همیاران شمال شرق
امروز سه شنبه دو مرداد 1403
همیاران شمال شرق

بمناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) مراسم بزرگداشت روز زن و تجلیل از بانوان شرکت همیاران شمال شرق برگزار شد

تاریخ ارسال : 1400/11/03
بمناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) مراسم بزرگداشت روز زن و تجلیل از بانوان شرکت همیاران شمال شرق برگزار شد

بمناسبت فرارسیدن ولادت حضرت فاطمه (س)، روز مادر و گرامیداشت هفته زن مراسم بزرگداشت روز زن و تجلیل از بانوان شرکت همیاران شمال شرق با حضور احمد عبدالله زاده مدیرعامل، جمعی از معاونین سازمان همیاری، اعضای هیأت مدیره و کارکنان شرکت بامداد روز یکشنبه سوم بهمن ماه ضمن تشرف به حرم مطهر و صرف صبحانه در هتل مدینه الرضا ع  برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت همیاران شمال شرق سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی 
مهندس عبدالله زاده در حاشیه این مراسم ضمن تبريك ایام ولادت حضرت زهرا (س) به نقش و جایگاه زن در خانواده و جامعه اشاره کرد و اظهار داشت: امروزه و با تغییر فرهنگ ها، زنان عهده دار مسئولیت های بزرگ و مهم هستند و نقش بسزایی در موفقیت ها دارند. در دین اسلام هم جایگاه ویژه ای برای مقام زن و علی الخصوص مادر وجود دارد که در شخصیت وجودی حضرت فاطمه زهرا (س) و حضرت زینب (س) این مسئله تبلور پیدا کرده است.
مهندس عبدالله زاده با اشاره به حدیث نبوی «از دامن زن، مرد به معراج می سد» افزود: وظیفه همه ماست که در هر مجموعه ای که هستیم، قدردان زحمات بانوان باشیم.
وی با بیان اینکه زنان همگام با مردان می توانند در جهت تولید ثروت تلاش نمایند، به جایگاه آنان در محیط کار اشاره کرد و افزود : زن بخاطر آرامش و دقت نظری که در کارها دارد می تواند آرامش خاصی در محیط کار ایجاد نماید.

گالری تصاویر